huis > produkte > kapasitors > Keramiek Kapasitors > CDR31BP101BFURAB
CDR31BP101BFURAB
CDR31BP101BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop CDR31BP101BFURAB met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer CDR31BP101BFURAB
vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 100PF 100V BP 0805
Product parameter
Onderdeel nommer CDR31BP101BFURAB vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 100PF 100V BP 0805 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 5463 pcs Datablad CDR Series (MIL-PRF-55681)
kategorie kapasitors Voltage - Rated 100V
Verdraagsaamheid ±1% Dikte (Maksimum) 0.051" (1.30mm)
Temperatuur koëffisiënt BP Grootte / Dimensie 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
reeks Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Graderings -
verpakking Bulk Pakket / saak 0805 (2012 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited) Lei Styl -
Loodspasie - Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Sit (Max) - Kenmerke -
Mislukkingskoers R (0.01%) gedetailleerde beskrywing 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
kapasitansie 100pF aansoeke General Purpose