huis > produkte > kapasitors > Keramiek Kapasitors > CDR31BP150BFURAJ
CDR31BP150BFURAJ
CDR31BP150BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop CDR31BP150BFURAJ met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer CDR31BP150BFURAJ
vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 15PF 100V BP 0805
Product parameter
Onderdeel nommer CDR31BP150BFURAJ vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 15PF 100V BP 0805 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 5244 pcs Datablad CDR Series (MIL-PRF-55681)
kategorie kapasitors Voltage - Rated 100V
Verdraagsaamheid ±1% Dikte (Maksimum) 0.051" (1.30mm)
Temperatuur koëffisiënt BP Grootte / Dimensie 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
reeks Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Graderings -
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak 0805 (2012 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Hoogte - Sit (Max) - Kenmerke -
Mislukkingskoers R (0.01%) gedetailleerde beskrywing 15pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
kapasitansie 15pF aansoeke General Purpose