huis > produkte > kapasitors > Keramiek Kapasitors > CDR32BP681BFURAJ
CDR32BP681BFURAJ
CDR32BP681BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop CDR32BP681BFURAJ met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer CDR32BP681BFURAJ
vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 680PF 100V BP 1206
Product parameter
Onderdeel nommer CDR32BP681BFURAJ vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 680PF 100V BP 1206 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 4940 pcs Datablad CDR Series (MIL-PRF-55681)
kategorie kapasitors Voltage - Rated 100V
Verdraagsaamheid ±1% Dikte (Maksimum) 0.051" (1.30mm)
Temperatuur koëffisiënt BP Grootte / Dimensie 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
reeks Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Graderings -
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak 1206 (3216 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Hoogte - Sit (Max) - Kenmerke -
Mislukkingskoers R (0.01%) gedetailleerde beskrywing 680pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapasitansie 680pF aansoeke General Purpose