huis > produkte > kapasitors > Keramiek Kapasitors > CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop CDR33BP152BFURAJ met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer CDR33BP152BFURAJ
vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 1500PF 100V BP 1210
Product parameter
Onderdeel nommer CDR33BP152BFURAJ vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 1500PF 100V BP 1210 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 4950 pcs Datablad CDR Series (MIL-PRF-55681)
kategorie kapasitors Voltage - Rated 100V
Verdraagsaamheid ±1% Dikte (Maksimum) 0.049" (1.25mm)
Temperatuur koëffisiënt BP Grootte / Dimensie 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
reeks Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Graderings -
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak 1210 (3225 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Hoogte - Sit (Max) - Kenmerke -
Mislukkingskoers R (0.01%) gedetailleerde beskrywing 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
kapasitansie 1500pF aansoeke General Purpose