huis > produkte > kapasitors > Keramiek Kapasitors > CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop CDR34BP432BFURAJ met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer CDR34BP432BFURAJ
vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Onderdeel nommer CDR34BP432BFURAJ vervaardiger Electro-Films (EFI) / Vishay
beskrywing CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 4225 pcs Datablad CDR Series (MIL-PRF-55681)
kategorie kapasitors Voltage - Rated 100V
Verdraagsaamheid ±1% Dikte (Maksimum) 0.059" (1.50mm)
Temperatuur koëffisiënt BP Grootte / Dimensie 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
reeks Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Graderings -
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak 1812 (4532 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Hoogte - Sit (Max) - Kenmerke -
Mislukkingskoers R (0.01%) gedetailleerde beskrywing 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
kapasitansie 4300pF aansoeke General Purpose