huis > produkte > resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RMCS0603FT412R
RMCS0603FT412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop RMCS0603FT412R met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer RMCS0603FT412R
vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 1% 1/10W 0603
(in Amerikaanse dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nommer RMCS0603FT412R vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 1% 1/10W 0603 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 3718382 pcs Datablad RMCS Series
kategorie resistors Verdraagsaamheid ±1%
Temperatuur koëffisiënt ±100ppm/°C Verskaffer toestel pakket 0603
Grootte / Dimensie 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) reeks RMCS
weerstand 412 Ohms Krag (Watts) 0.1W, 1/10W
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak 0603 (1608 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C Aantal beëindigings 2
Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited) Vervaardiger Standaard Levertyd 18 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Sit (Max) 0.022" (0.55mm)
Kenmerke Anti-Sulfur Mislukkingskoers -
gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film samestelling Thick Film