huis > produkte > resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop RNCF0201DTE412R met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer RNCF0201DTE412R
vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(in Amerikaanse dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nommer RNCF0201DTE412R vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 2246166 pcs Datablad Resistor Packaging SpecRNCF Series
kategorie resistors Verdraagsaamheid ±0.5%
Temperatuur koëffisiënt ±25ppm/°C Verskaffer toestel pakket 0201
Grootte / Dimensie 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) reeks RNCF
weerstand 412 Ohms Krag (Watts) 0.03W, 1/32W
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak 0201 (0603 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C Aantal beëindigings 2
Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited) Vervaardiger Standaard Levertyd 12 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Sit (Max) 0.011" (0.28mm)
Kenmerke Automotive AEC-Q200 Mislukkingskoers -
gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film samestelling Thin Film