huis > produkte > resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF1206DKE412R
RNCF1206DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop RNCF1206DKE412R met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer RNCF1206DKE412R
vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(in Amerikaanse dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nommer RNCF1206DKE412R vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 880454 pcs Datablad Resistor Packaging SpecRNCF Series
kategorie resistors Verdraagsaamheid ±0.5%
Temperatuur koëffisiënt ±25ppm/°C Verskaffer toestel pakket 1206
Grootte / Dimensie 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) reeks RNCF
weerstand 412 Ohms Krag (Watts) 0.25W, 1/4W
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak 1206 (3216 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C Aantal beëindigings 2
Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited) Vervaardiger Standaard Levertyd 12 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Sit (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerke Automotive AEC-Q200 Mislukkingskoers -
gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film samestelling Thin Film