huis > produkte > resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop RNCF2512BTE412R met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer RNCF2512BTE412R
vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(in Amerikaanse dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nommer RNCF2512BTE412R vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 282581 pcs Datablad Resistor Packaging SpecRNCF Series
kategorie resistors Verdraagsaamheid ±0.1%
Temperatuur koëffisiënt ±25ppm/°C Verskaffer toestel pakket 2512
Grootte / Dimensie 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) reeks RNCF
weerstand 412 Ohms Krag (Watts) 0.75W, 3/4W
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak 2512 (6432 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C Aantal beëindigings 2
Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited) Vervaardiger Standaard Levertyd 12 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Sit (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerke Automotive AEC-Q200 Mislukkingskoers -
gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film samestelling Thin Film