huis > produkte > resistors > Deur Hole Weerstande > FMP200FBF52-412R
FMP200FBF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop FMP200FBF52-412R met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer FMP200FBF52-412R
vervaardiger Yageo
beskrywing RES MF 2W 1% AXIAL
(in Amerikaanse dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nommer FMP200FBF52-412R vervaardiger Yageo
beskrywing RES MF 2W 1% AXIAL Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 2375154 pcs Datablad FMP Series
kategorie resistors Verdraagsaamheid ±1%
Temperatuur koëffisiënt ±100ppm/°C Verskaffer toestel pakket Axial
Grootte / Dimensie 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) reeks FMP
weerstand 412 Ohms Krag (Watts) 2W
verpakking Bulk Pakket / saak Axial
Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C Aantal beëindigings 2
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Sit (Max) -
Kenmerke Flame Proof, Safety gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film