huis > produkte > resistors > Deur Hole Weerstande > FMP300FBF73-412R
FMP300FBF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop FMP300FBF73-412R met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer FMP300FBF73-412R
vervaardiger Yageo
beskrywing RES MF 3W 1% AXIAL
(in Amerikaanse dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nommer FMP300FBF73-412R vervaardiger Yageo
beskrywing RES MF 3W 1% AXIAL Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 1665917 pcs Datablad FMP Series
kategorie resistors Verdraagsaamheid ±1%
Temperatuur koëffisiënt ±100ppm/°C Verskaffer toestel pakket Axial
Grootte / Dimensie 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) reeks FMP
weerstand 412 Ohms Krag (Watts) 3W
verpakking Bulk Pakket / saak Axial
Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C Aantal beëindigings 2
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Sit (Max) -
Kenmerke Flame Proof, Safety gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film