huis > produkte > resistors > Deur Hole Weerstande > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop MFR100FTF73-412R met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer MFR100FTF73-412R
vervaardiger Yageo
beskrywing RES MF 1W 1% AXIAL
(in Amerikaanse dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nommer MFR100FTF73-412R vervaardiger Yageo
beskrywing RES MF 1W 1% AXIAL Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 1715480 pcs Datablad MFR Series
kategorie resistors Verdraagsaamheid ±1%
Temperatuur koëffisiënt ±100ppm/°C Verskaffer toestel pakket Axial
Grootte / Dimensie 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) reeks MFR
weerstand 412 Ohms Krag (Watts) 1W
verpakking Tape & Box (TB) Pakket / saak Axial
Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C Aantal beëindigings 2
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Sit (Max) -
Kenmerke - gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film