huis > produkte > Aanhangers, Termiese Bestuur > DC Fans > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop F412R-12LLB met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer F412R-12LLB
vervaardiger Copal Electronics
beskrywing FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(in Amerikaanse dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nommer F412R-12LLB vervaardiger Copal Electronics
beskrywing FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 13447 pcs Datablad F412R
kategorie Aanhangers, Termiese Bestuur wydte 12.20mm
gewig 0.044 lb (19.96g) Spanningsbereik 10.2 ~ 13.8VDC
Voltage - Rated 12VDC beëindiging 2 Wire Leads
Statiese druk 0.047 in H2O (11.8 Pa) Grootte / Dimensie Square - 41mm L x 41mm H
reeks F412R RPM 3750 RPM
Krag (Watts) 480mW Ander name 563-1134
F412R12LLB
Werkstemperatuur 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) geraas 14.0 dB(A)
Leeftyd @ Temp. - Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Kenmerke -
Fan Type Tubeaxial Huidige beoordeling 0.040A