huis > produkte > Aanhangers, Termiese Bestuur > DC Fans > F412R-12MB
F412R-12MB
F412R-12MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYBeelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkbesonderhede.
Koop F412R-12MB met vertroue van Components-World.HK, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
Onderdeel nommer F412R-12MB
vervaardiger Copal Electronics
beskrywing FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(in Amerikaanse dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nommer F412R-12MB vervaardiger Copal Electronics
beskrywing FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 16045 pcs Datablad F412R Series
kategorie Aanhangers, Termiese Bestuur wydte 12.20mm
gewig 0.044 lb (19.96g) Spanningsbereik 10.2 ~ 13.8VDC
Voltage - Rated 12VDC beëindiging 2 Wire Leads
Statiese druk 0.102 in H2O (25.5 Pa) Grootte / Dimensie Square - 41mm L x 41mm H
reeks F412R RPM 5400 RPM
Krag (Watts) 720mW Ander name 563-1139
F412R12MB
Werkstemperatuur 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) geraas 23.0 dB(A)
Leeftyd @ Temp. - Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Kenmerke -
Fan Type Tubeaxial Huidige beoordeling 0.060A